SM15T6V8CAY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T6V8CAY
JLCPCB Part #
C3710453
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 13.4V 5.8V 500uA 6.45V 746A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS