SM15T36CAY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T36CAY
JLCPCB Part #
C1976312
Package
SMC
Description
-40℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us、10kW@8/20us 200nA 30A@8/20us 36V 36V 64.3V Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS