SM15T33AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T33AY
JLCPCB Part #
C1976953
Package
SMC
Description
-40℃~+150℃ 1.5kW 169A@8/20us 1uA 28.2V 33V 45.7V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS