SM15T30CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T30CA
JLCPCB Part #
C1975316
Package
SMC
Description
1.5kW 187A@8/20us 25.6V 28.5V 53.5V SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS