SM15T27AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T27AY
JLCPCB Part #
C2970741
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 207A@8/20us 23.1V 25.7V 48.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS