SM15T18AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T18AY
JLCPCB Part #
C1973509
Package
SMC
Description
-40℃~+150℃ 1.5kW 17.1V 17.1V 1uA 25.2V 308A@8/20us TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS