SM15T100A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T100A
JLCPCB Part #
C133717
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 100V 10kW@8/20us 178V 200nA 56A@8/20us 85.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS