SLVU2.8-4A1
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SLVU2.8-4A1
JLCPCB Part #
C669891
Package
SO-8
Description
1.5pF 15V 2.8V 200nA 24A@8/20us 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SO-8 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS