LDP01-35AY
MFR.Part #
LDP01-35AY
JLCPCB Part #
C1976868
Description
-55℃~+175℃ 140A@8/20us 1uA 30V 35V 60V IEC 61000-4-2 TVS D2PAK ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS