LDP01-28AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
LDP01-28AY
JLCPCB Part #
C1976895
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1.25kA@8/20us 100uA 24V 28V 45V IEC 61000-4-2 TVS D2PAK ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS