STPS3L60UF
MFR.Part #
STPS3L60UF
JLCPCB Part #
C157373
Package
DO-221AA(SMB)
Description
1 Independent 100A 150uA@60V 3A 60V 620mV@3A DO-221AA(SMB) Schottky Diodes ROHS