LDK120C31R
MFR.Part #
LDK120C31R
JLCPCB Part #
C5267940
Package
SOT-323-5L
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 100uA 200mA 3.1V 5.5V 55dB@(10kHz) Fixed Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive SOT-323-5L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS