ESDA5V3LY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
ESDA5V3LY
JLCPCB Part #
C133229
Package
SOT-23
Description
-40℃~+150℃ 2 220pF 25A@8/20us 2uA 300W@8/20us 3V 5.3V 5.9V TVS Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS