ESDA14V2SC6
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
ESDA14V2SC6
JLCPCB Part #
C283612
Package
SOT-23-6L
Description
-40℃~+125℃ 100pF 12V 14A@8/20us 15.8V 35V 400W@8/20us 5uA ESD Four channels Unidirectional SOT-23-6L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS