BZW50-82RL
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
BZW50-82RL
JLCPCB Part #
C1975987
Package
R-6
Description
189V 2.6nF 317A@8/20us 5kW@10/1000us 5uA 82V 91V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS