BZW50-47B
MFR.Part #
BZW50-47B
JLCPCB Part #
C1665922
Description
108V 4.1nF 47V 52V 556A@8/20us 5kW@10/1000us 5uA TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS