BZW50-27B
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
BZW50-27B
JLCPCB Part #
C1665786
Package
R6
Description
27V 30V 5kW@10/1000us 5uA 62V 7nF 968A@8/20us Bidirectional TVS R6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS