2STF2550
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
2STF2550
JLCPCB Part #
C495216
Package
SOT-89
Description
1.4W 100nA 110 50V 550mV 5A PNP SOT-89 Bipolar (BJT) ROHS