1.5KE400CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE400CA
JLCPCB Part #
C132960
Package
DO-201
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 342V 390pF 400V 4A 706V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS