1.5KE220CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE220CA
JLCPCB Part #
C3717767
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 188V 1uA 209V 26A@8/20us 388V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS