GN-12VDC-2C-S8
Extended
Manufacturer
STEIPU
MFR.Part #
GN-12VDC-2C-S8
JLCPCB Part #
C771756
Package
Plugin,29x12.7mm
Description
-20℃~+60℃ 12V 15ms 16A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 360Ω 400mW 8ms Non-Polarized - Single Coil 插件,29x12.7mm Power Relays ROHS