STC12C5628AD-35I-LQFP32
MFR.Part #
STC12C5628AD-35I-LQFP32
JLCPCB Part #
C8701
Package
LQFP-32(7x7)
Description
10bit 27 28KB 3.5V~5.5V 35MHz 51 Family FLASH LQFP-32(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS