STC11F32XE-35I-PDIP40
Extended
Manufacturer
STC Micro
MFR.Part #
STC11F32XE-35I-PDIP40
JLCPCB Part #
C42087
Package
DIP-40
Description
3.7V~5.5V 32KB 35MHz 36 51 Family FLASH DIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS