STC12C5204AD-35I-SOP20
Extended
Manufacturer
STC Micro
MFR.Part #
STC12C5204AD-35I-SOP20
JLCPCB Part #
C8703
Package
SOIC-20-300mil
Description
15 35MHz 4KB 4V~5.5V 51 Family 8bit FLASH SOIC-20-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS