KT12-1A-40L-THT
Extended
Manufacturer
STANDEXMEDER
MFR.Part #
KT12-1A-40L-THT
JLCPCB Part #
C1524836
Package
DIP,10.2x30.2mm
Description
-40℃~+100℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 1A 1kV@AC、1kV@DC DIP,10.2x30.2mm Reed Relays ROHS