KT12-1A-40L-SMD
Extended
Manufacturer
STANDEXMEDER
MFR.Part #
KT12-1A-40L-SMD
JLCPCB Part #
C2653893
Package
SMD,10.2x30.2mm
Description
-40℃~+100℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 1A 1kV@AC、1kV@DC SMD,10.2x30.2mm Reed Relays ROHS