DIP12-2A72-21L
MFR.Part #
DIP12-2A72-21L
JLCPCB Part #
C1561356
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 100us 12V 1A 200V@DC、200V@AC 500us Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) 插件 Reed Relays ROHS