S252016M9PF10PPM
Extended
Manufacturer
SST
MFR.Part #
S252016M9PF10PPM
JLCPCB Part #
C7420787
Package
SMD-4P,2.5x2mm
Description
16MHz 9pF Crystal Oscillator ±10ppm SMD-4P,2.5x2mm Crystals ROHS