S206032.768K12.5PF10PPM
Extended
Manufacturer
SST
MFR.Part #
S206032.768K12.5PF10PPM
JLCPCB Part #
C7473043
Package
DT-26
Description
12.5pF 32.768kHz 40kΩ Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm DT-26 Crystals ROHS