S252040M12PF10PPM
Extended
Manufacturer
SST
MFR.Part #
S252040M12PF10PPM
JLCPCB Part #
C7420793
Package
SMD-4P,2.5x2mm
Description
12pF 40MHz ±10ppm SMD-4P,2.5x2mm Crystals ROHS