TVS58SMCP15
MFR.Part #
TVS58SMCP15
JLCPCB Part #
C49207290
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 16.1A 1uA 58V 71.2V 93.6V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS