SMDJ13CAJ
Extended
Manufacturer
WeEn Semiconductors
MFR.Part #
SMDJ13CAJ
JLCPCB Part #
C20140653
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 139.5A 13V 15.76V 21.5V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS