TVS20SMCP30
MFR.Part #
TVS20SMCP30
JLCPCB Part #
C49207388
Description
-55℃~+150℃ 20V 24.5V 2uA 32.4V 3kW@10/1000us 92.6A TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS