SZ30VHD122
Extended
Manufacturer
SSGSEMI
MFR.Part #
SZ30VHD122
JLCPCB Part #
C49207683
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@21V 28V~32V 300Ω 30V 500mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS