SPE1VM470E09OL
MFR.Part #
SPE1VM470E09OL
JLCPCB Part #
C698132
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 35V 47uF 5000hrs@105℃ 6.3mm 9mm ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS