SRYH.1770.YF680MT00
MFR.Part #
SRYH.1770.YF680MT00
JLCPCB Part #
C5122899
Package
SMD,17.8x17mm
Description
5.2A 6.5A 68uH 85mΩ ±20% SMD,17.8x17mm Power Inductors ROHS