SRYH.1770.YF100MT00
MFR.Part #
SRYH.1770.YF100MT00
JLCPCB Part #
C5122894
Package
SMD,17.8x17mm
Description
10uH 11A 13mΩ 21A ±20% SMD,17.8x17mm Power Inductors ROHS