SRYH.0420C.YF2R2MT00
MFR.Part #
SRYH.0420C.YF2R2MT00
JLCPCB Part #
C5122973
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
2.2uH 4.5A 58mΩ 5A ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS