SDRH.1204.LF470MT00
MFR.Part #
SDRH.1204.LF470MT00
JLCPCB Part #
C2942322
Package
SMD,12x12mm
Description
1.9A 150mΩ 47uH ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS