SRYH.0650C.YF100MT00
MFR.Part #
SRYH.0650C.YF100MT00
JLCPCB Part #
C5122999
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10uH 4.5A 5.5A 60mΩ ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS