SNR.5030.TYD150MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.5030.TYD150MT00
JLCPCB Part #
C3007714
Package
SMD,5x5mm
Description
1.35A 1.7A 156mΩ 15uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS