SNR.4010.BYD4R7MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.4010.BYD4R7MT00
JLCPCB Part #
C5374075
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 230mΩ 4.7uH 950mA ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS