SNR.3010.BYD270MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.3010.BYD270MT00
JLCPCB Part #
C5374071
Package
SMD,3x3mm
Description
1.2Ω 270mA 27uH 470mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS