SNR3010BYD2R2M
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR3010BYD2R2M
JLCPCB Part #
C2827365
Package
SMD,3x3mm
Description
1.6A 120mΩ 2.2uH 950mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS