SNR.252012.SYB100MT00
Extended
Manufacturer
SOREDE
MFR.Part #
SNR.252012.SYB100MT00
JLCPCB Part #
C5122808
Package
1008
Description
10uH 480mΩ 750mA 790mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS