SRN.1812.LF180KT00
MFR.Part #
SRN.1812.LF180KT00
JLCPCB Part #
C5374535
Package
SMD,3.5x3mm
Description
140mA 18uH 442mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS