SDRH.0704CT.NLF3R3MT00
MFR.Part #
SDRH.0704CT.NLF3R3MT00
JLCPCB Part #
C5123031
Package
SMD
Description
3.3A 3.3uH 33mΩ ±20% SMD Power Inductors ROHS