SCD5845DYF150MT00
MFR.Part #
SCD5845DYF150MT00
JLCPCB Part #
C2827438
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.45A 15uH 96mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS