SM6F28AY
MFR.Part #
SM6F28AY
JLCPCB Part #
C3699269
Package
SOD-128
Description
-55℃~+175℃ 200nA 28V 31.1V 59V 600W 68A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS