SK10U60AAP
Extended
Manufacturer
Shikues
MFR.Part #
SK10U60AAP
JLCPCB Part #
C7424568
Package
TO-277
Description
-55℃~+125℃ 10A 300A 505mV 60V 70uA Standalone TO-277 Schottky Diodes ROHS